"Biegi przełajowe"

23 października na terenie polany Harcerza przy jeziorze Maltańskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Poznania w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Start w zawodach był bardzo udany dla naszych uczniów.

Olga Kaszyńska zdobyła I miejsce / 74 startujących
Jacek Meslinger zajął IV miejsce / 75 startujacych

Zakwalifikowali się tym wynikiem do zawodów wojewódzkich, które odbędą wiosną przyszłego roku. Debiutująca Jagoda Szulc z klasy IV d zdobyła 22 miejsce / 101 zawodników , Ewa Wojtkowiak - 45 miejsce, Mateusz Pietrzak - 41, Antonii Pietrzak 47 i Maksymilian Kistowski 57. Wszyscy startujący w biegu zdobyli dla naszej szkoły punkty liczące się w ogólnej klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pomimo trudnych warunków pogodowych wystartowaliśmy jeszcze lepiej niż w zeszłym roku. Wszystkim sportowcom gratulujemy!!!!