Nasza szkoła przystąpiła do VI edycji ogólnopolskiego projektu wychowawczo-edukacyjnego "Szkoła Dobrze Wychowana" Fundacji Solidarności Obywatelskiej.

Celem projektu jest współpraca w zakresie wspomagania działań wychowawczych szkół i placówek oraz kształtowanie właściwych postaw uczniów, budowanie prawidłowych relacji między uczniami, rodzicami i nauczycielami.

Adresatami projektu są uczniowie, rodzice, wychowawcy i nauczyciele. Projekt skupia się przede wszystkim na opracowywaniu i udostępnianiu konspektów zajęć godzin z wychowawcą, które odpowiadają współczesnym problemom społecznym. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w dedykowanych im konkursach, np. plastycznym i dziennikarskim. Dla rodziców zaplanowano emisje audycji radiowych oraz artykuły prasowe. Pod koniec edycji szkoła i nauczyciele otrzymają certyfikaty udziału w projekcie.
        Szczegółowe informacje o projekcie "Szkoła Dobrze Wychowana" dostępne są na stronie internetowej www.wychowanie24.pl
        Oto niektóre z tematów, jakie wychowawcy włączą do bieżących zajęć.

Rozmawiamy o uczuciach
Pielęgnujemy to co ważne w życiu